Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Registrace na online konferenci Rozhoduj o Evropě

30.09.2020

V pátek 9. října 2020 proběhne online konference, během které se ohlédneme za uplynulým ročníkem projektu „Rozhoduj o Evropě – Staň se na den tvůrcem evropské politiky“ a zároveň zahájíme ročník nový.

Na začátku října společně uzavřeme další ročník vzdělávacího projektu a zahájíme ročník nový!
 
Konference byla původně plánovaná na konec března, ale nakonec jsme byli nuceni s ohledem na současnou situaci způsobenou šířením koronaviru najít náhradní termín a přesunout ji na online platformu. Jednodenní konference, na které sami účastníci představí politikům a odborníkům výstupy ze všech předchozích fází projektu proběhne již 9. října 2020 online, prostřednictvím platformy Google Meet.
Připraven je bohatý a různorodý program. Budete mít možnost diskutovat se zajímavými hosty na téma participace mládeže, vyslechnete si jaké jsou výstupy z diskusních aktivit v regionech a na Modelovém zasedání a také zažijete během tří různých workshopů různorodé aktivity neformálního vzdělávání.

Více o programu se dozvíte průběžně na události zde.
 
Registrace je spuštěna přes online formulář.
 
Projekt je realizován obecně prospěšnou společností EUTIS a Výzkumným centrem Slovenské společnosti pro zahraniční politiku ve spolupráci s Centrem pro Evropskou politiku (Bratislava), Odborem komunikace o evropských záležitostech Úřadu vlády ČR a Zastoupením Evropské komise v ČR. Partnery projektu jsou Národní pracovní skupina pro strukturovaný dialog s mládeží, Konrad Adenauer Stiftung, Europe Direct Česká republika a Katedra politologie Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Projekt je ko-financován z programu Erasmus+.
 
Další informace najdete na webu www.rozhodujoevrope.cz a na facebookové stránce www.facebook.com/rozhodujoevrope.
 
Autor: Eurocentrum Hradec Králové
VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty